Termovízia HIKMICRO LYNX PRO LH15

Posielame do 3 dní
Kód: 02673-42
Značka: HIKMICRO
€1 107 €922,50 bez DPH
Kategória: Termovízie

VLASTNOSTI KTORÉ VÁS PRESVEDČIA

  • Nový vylepšený LCOS displej 1280 x 960 px 
  • Technológia DDE  = Digitálne zosilnenie detailov
  • Technológia 3D DNR = 3D digitálna redukcia ruchu v obraze
  • Nové jadro o rozlíšení 384 x 288 typ VOx
  • Vylepšený digitálny zoom 1x,2x,4x,8x
  • Vstavaná nabíjateľná lítium-iónová batéria
  • Výdrž až 7, 5 hodín nepretržite
  • Nízka hmotnosť a malá veľkosť
  • Diaľkomer ,WIFI, Aplikácia na smartfón

Termovízia HIKMICRO LYNX PRO LH15 je prevratná novinka roku 2021. Tento nový vylepšený model  je vybavený kvalitným jadrom o rozlíšení s novým LCOS displejom 1280 x 960 px a 15 mm šošovkou s diaľkomerom. LYNX PRO LH15 je vybavená kvalitným jadrom o rozlíšení 384 × 288 px  12 mikrometrov . Zdroje tepla sa môžu zobrazovať v troch rôznych režimoch zobrazenia, ktoré sa dajú zväčšiť 1x, 2x, 4x až 8x digitálne. Živé snímky je možné prenášať bezdrôtovo do vzdialenosti 40 metrov cez rozhranie WiFi do tabletu, telefónu s operačným systémom Android alebo IOS. Samozrejme, termovízia má video port a port micro-USB. Podporuje funkcie hot spot (sledovanie najteplejšieho bodu v obraze), meranie vzdialenosti (pomocou integrovaného diaľkomeru), Wi-Fi a ďalšie. Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.

Termovízia dokáže zaznamenávať videá a fotografie na SD kartu. Použitie termovízie je vhodné pre poľovníctvo a lov, vyhľadávanie a záchrana osôb a zvierat, zabránenie, ochrana objektu, turistika, cestovanie atď.Termovízia dokáže zaznamenávať videá a fotografie na SD kartu. Použitie termovízie je vhodné pre poľovníctvo a lov, vyhľadávanie a záchrana osôb a zvierat, zabránenie, ochrana objektu, turistika, cestovanie atď. Vďaka funkcií Wi-Fi si jednoducho pripojíte termovíziu k  smartfónu.  Dokážete tak vytvárať  krásne fotografie a videá. Pomocou aplikáciu určenej pre operačný systém  Android a iOS si viete  termovíziu jednoducho nastaviť a využívať LIVE prenos, meniť farebné spektrum zobrazenia a mnohé iné.

HIKMICRO má ako jeden z mála výrobcov vlastnú výrobu jadra o rozlíšení 384 x 288, typu VOx a vďaka tomu sú najnovšie termovízie v skvelom pomere cena / výkon.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: