Nákup, dodanie

V radosťou Vám oznamujeme, že v súlade s opatrením Úradu Verejného Zdravotníctva SR otvárame prevádzku Poľovnícke potreby Sagitarius, Hlavná 42/22, 91701 Trnava 22.4.2020.

Prosím prečítajte si nové informácie týkajúce sa nákupu v našom e-shope po znovu-otvorení prevádzky.

ZBRANE a STRELIVO nie je možné zakúpiť prostredníctvom e-shopu.

Platba za tovar na osobný odber je možná v hotovosti.

Tovar bude vydaný po skompletizovaní objednávky a telefonickej dohode o čase odovzdania tovaru na tel. čísle +421 918 431 377

Dodanie KURIÉROM prebieha štandardne (dodanie závisí od vyťaženosti a možností kuriérskych spoločností) s možnosťou platby na dobierku, prípadne platbou vopred prostredníctvom bankového prevodu. Dodanie kuriérom je ZADARMO pri objednávkach nad 100 eur.

Dávame do pozornosti možnosť dodania tovaru našimi zamestnancami v rámci Trnavy a blízkeho okolia nad 40 eur ZADARMO. Potrebné je zvoliť pri voľbe spôsobu dopravy a platby REGIÓN doručenia Trnava a okolie. Podmienkou je nákup nad 40 eur, adresa dodania Trnava alebo okolia do 10 km. Platba je možná vopred prevodom na účet alebo hotovosti. Pri objednávke nižšej ako 40 euro je táto služba spoplatnená sumou 4 eurá. Tovar bude doručený po prijatí platby (v prípade platby vopred) a telefonickej dohode o mieste a čase odovzdania objednaného tovaru. Ide o pilotný projekt, firma Sagitarius s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek túto možnosť dopravy zrušiť.

Pri objednávke nad 75 eur dostanete od nás DARČEK ZADARMO.

 

TÍM SAGITARIUS