Čelovka Armytek Wizard C2 WR Magnet USB F06901C

Skladom (1 ks)
Kód: 40000-09
Značka: ARMYTEK
€92 €76,67 bez DPH
Kategória: Svetlá a baterky
Záruka: 5 rokov

Pôsobivé červeno-biele svetlo v jednej baterke Wizard C2 WR je všestranný model s výkonnými červenými a bielymi LED diódami a pôsobivou prevádzkovou dobou až 2 mesiace v porovnaní s predchádzajúcou verziou. Perfektný hlavný alebo doplnkový zdroj svetla v každej situácii. Baterka je vhodná na prácu v tme a na udržiavanie nočného videnia pri striedavom zapínaní a vypínaní svetla: v kempingovom stane, pri čítaní máp alebo pozorovaní hviezdnej oblohy, pri rybolove, poľovníctve, cyklistike a profesionálnych aktivitách. Dodatočné 230 lumenové červené svetlo je účinné v hmle alebo pri zníženej viditeľnosti. Možno použiť aj ako zadný indikátor bicykla alebo blikajúce výstražné svetlo. Baterku ocenia rybári a poľovníci: červené svetlo nevystraší zver ani ryby. Wizard C2 WR má tiež ďalšiu výhodu v tom, že je vonku – umožňuje vám používať baterku bez toho, aby ste prilákali otravný hmyz. Dodávané príslušenstvo poskytuje niekoľko možností montáže: na čelo pomocou držiaka na čelo, na popruhy oblečenia alebo batohu pomocou klipu, na kovové povrchy vďaka magnetu v zadnom plášti. Wizard C2 WR je tiež kompatibilný s voliteľnými držiakmi ABM-01 a AHM-02 a je vhodný na použitie na bicykli alebo profesionálne použitie.

Vlastnosti multi-baterky s prídavným červeným svetlom Štyri LED diódy: Ohromujúce červené svetlo až 230 lúmenov a biele svetlo až 1100 lúmenov vďaka 2 LED diódam na farbu. Červené svetlo je neviditeľné pre zvieratá, ryby a hmyz, vhodné pre nočné videnie. 5 režimov jasu pre každú farbu, jednoduché ovládanie jedným tlačidlom a dvojitým kliknutím prepínate medzi bielym a červeným svetlom.
ČO JE NOVÉ V WIZARD C2 WR Nový optický systém a šošovka TIR: prepúšťa viac lúmenov, poskytuje väčší dosah lúča s pohodlným širokým osvetlením. Maximálna účinnosť LED: v Wizard WR sme dosiahli 1 100 lúmenov namiesto 1 000 lúmenov.
Nový dizajn hlavy: lepší odvod tepla a jasnejšie svetlo s väčším počtom lúmenov. Zväčšené bočné tlačidlo: stláčanie je jemnejšie a pohodlnejšie. Vylepšená elektronika a firmvér: predĺžená doba chodu a zvýšený jas. Jednoduché ovládanie jedným tlačidlom: dvojitým kliknutím prepínate medzi bielym a červeným svetlom, stlačením a podržaním prepínate medzi vybranými režimami osvetlenia. Vylepšené pružiny: nové pružiny sa používajú na lepšiu ochranu batérie a ovládača a zvýšenie prevádzkovej efektivity. Štýlový kryt: matný elox, elegantný dizajn, nový firemný štýl značky. Nová magnetická nabíjačka: baterka sa nabíja dvakrát rýchlejšie (3 hodiny 20 minút). VÝHODY SVIETIDIEL SÉRIE WIZARD Pohodlný široký lúč z kompletne prepracovaného optického systému, TIR šošovka chránená pred poškriabaním tvrdeným antireflexným sklom. Inovatívna technológia umožňuje použitie akýchkoľvek 18650 Li-Ion batérií a poskytuje plnú ochranu proti skratu aj v prípade kontaktu magnetického portu s kovovými predmetmi. Aktívna ochrana proti prehriatiu nad +58 °С v reálnom čase a upozornenie na slabú batériu. Plná ochrana proti vode, špine a prachu podľa štandardu IP68 - baterka naďalej funguje aj v hĺbke 10 metrov. Odoláva pádom z výšky až 10 metrov. Spoľahlivý a vodotesný magnetický port. Plná 10-ročná záruka. Vrátane batérie 18650 Li-Ion (3200 mAh).
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: