Vábnička zajačie vrešťadlo GUNBROKER FC02

Položka bola vypredaná…
Na dotaz
Kód: 02673-38
Značka: GUNBROKER
€15,60 €13 bez DPH
Kategória: Poľovnícke vábničky
Položka bola vypredaná…

Vábnička zajačie vrešťadlo GUNBROKER FC02

• Pre začiatočníka
• Zvuk zajačieho náreku
• Z extra odolného materiálu dreva
• Určená na vábenie líšok a predátorov

Vábnička zajačie vrešťadlo GUNBROKER FC02 je určená na vábenie líšok a predátorov. Vábnička dokonale  imituje   úzkostlivý a plačlivý zvuk zajaca . Tento model je určení pre úplných začiatočníkov, nakoľko sa vábnička jednoducho ovláda. GUNBROKER FC02 je veľmi dobrá pomôcka pre vábenie líšok. Je účinná a  svojím používaním úplne jednoduchá.

Ako sa používa zajačie vrešťadlo GUNBOKER FC02?

Vábnička Gunbroker FC02 imituje vrešťanie zajaca. Úzkostlivý a plačlivý zvuk je vhodný pre vábenie všetkých predátorov. Vábnička dokonale naláka líšky aj ďalšie dravce z veľkej vzdialenosti.

Začnite s tichým priťahovaním, pretože nikdy neviete, ako blízko je predátor. Pri príchode postupne zvyšujte silu vábenie.Pre dosiahnutie správneho zvuku, vábte celou rukou, dajte náustok medzi palec a ukazovák a koniec vábničky zatvorte do päste. Fúkajte striedavý tón dlho a krátko, rukou modulujte zvuk tak, aby ste dosiahli reálneho, úzkostného vrešťanie. To má zásadný vplyv na úspech Vášho vábenia. Vábte zhruba 20 sekúnd medzi jednotlivým vábením, robte pauzy zhruba 20 – 30 minút.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: