Ďalekohľad - Kowa SV 10x32

Položka bola vypredaná…
Na dotaz
Kód: 02671-04
Značka: Kowa
€215 €179,17 bez DPH
Kategória: Ďalekohlady, puškohlady, kolimátory, optika
Položka bola vypredaná…
kowa sv 10x32 binokular 4
ZadarmoZadarmo

Binokuláre KOWA predstavujú vo svete ďalekohľadov prémiovú kategóriu. Za týmto účelom výrobca vyrobil aj sériu SV, ktorej zástupcovia doprajú prémiovú kvalitu aj bežnému používateľovi, na každodenné použitie.

Ďalekohľad  KOWA SV 10x32 je opatrený najnovšími Kowa Reppelent a KR antireflexnými vrstvami, ktoré uľahčujú odstraňovanie špiny a vody z povrchu šošoviek bez stôp. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti môžete tento ďalekohľad so sebou zobrať hocikam.

Telo ďalekohľadu je pokryté hrubou gumenou vrstvou, ktorá nie len ochráni ďalekohľad pred nárazmi, ale výborne sa aj drží v rukách za akýchkoľvek poveternostných podmienok.

Vzdialenosť výstupnej pupily (vzdialenosť očí od ďalekohľadu pri pozorovaní) je ozaj veľká a tak vďaka skrutkovateľným očniciam nemáte problém nájsť si pre pozorovanie ideálnu pozíciu nezávisle na tom, či pri pozorovaní používate okuliare alebo nie.

Šošovky ďalekohľadov série SV sú vyrobené z kvalitného japonského skla  Eco-Glass, ktoré zaručene neobsahuje látky ktoré by škodili životnému prostrediu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: