Ďalekohľad - Kowa BDII 8x42

Položka bola vypredaná…
Na dotaz
Kód: 02671-02
Značka: Kowa
€379 €315,83 bez DPH
Kategória: Ďalekohlady, puškohlady, kolimátory, optika
Položka bola vypredaná…
8x42
ZADARMOZADARMO

Kowa BD II 8x42 XD binokulár predstavuje prémiovú kvalitu vo svete ďalekohľadov. Výrobca za týmto účelom optimalizoval aj ďalekohľady novej série XD, pre používateľov ktorí aj na každodenné použitie požadujú prémiovú kvalitu. Oproti predchádzajúcej generácii má ďalekohľad aj o 20 % väčšie zorné pole.

Kowa BD II 8x42 XD predčí konkurenciu vďaka vysokokvalitnej optike, ultraľahkému no napriek tomu masívnemu telu a veľmi blízkej minimálnej vzdialenosti ne ktorú zaostríte (dokonca už na 1,5 m!). Ďalekohľad je plnený dusíkom čo zamedzí oroseniu optiky zvnútra aj za najhorších podmienok.

Nové riešenia pre vyššiu kvalitu obrazu

Za prémiovo kvalitný obraz "zodpovedá" v Kowa BD II 8x42 XD množstvo nových riešení. Výrobca použil úplne nové XD šošovky ktoré majú extrémne nízku farebnú chybu a zabezpečujú vysoký kontrast v celom pozorovanom poli.

O priepustnosť svetla cez 99% sa postarali hlavne nové povrchy hranolov C3. Aj vďaka nim ďalekohľad ponúka jasnejší a ostrejší obraz ako konkurenčné výrobky, navyše zaručujú veľmi verné podanie farieb. K tomuto prispievajú aj viacnásobné antireflexné vrstvy na všetkých optických povrchoch všetkých šošoviek.

Kompaktný, silný, vodotesný

Kowa BD II 8x42 XD binokulár je vyrobený zo špeciálnej horčíkovej zliatiny. Práve preto je ľahký, robustný a nárazuvzdorný. Jeho hmotnosť sa približuje 32 mm binokulárom, ale vo všetkých oblastiach dokazuje to najlepšie čo môžu 42 mm binokuláre ponúknuť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: