Svetlovodná muška na brokovnicu 13 cm - 2,5mm - zelená

Položka bola vypredaná…
Na dotaz
Kód: 02607-24-2-5MM-LG13
Značka: EasyHit
€19,50 €16,25 bez DPH
Kategória: doplnky
Položka bola vypredaná…

Svetlovodná muška EasyHit vo variante s dĺžkou 13 cm je skvelou voľbou pre lov napr. zajacov či bažantov. Svetlovodné mušky pre brokovnice EasyHit sú celosvetovo obľúbené vďaka tomu ako zrýchľujú a spresňujú streľbu. 10 rokov predajov a viac ako 500 000 predaných kusov hovoria úplne jasne. Nie je výnimkou, že už po prvom dni sa aj veľmi priemerný strelec zlepší o 10-20%. Aj skúsení strelci ocenia lepšiu kontrolu nad svojím zacielením aj nad dráhou letiaceho holuba alebo zveri.

Najdôležitejšou vlastnosťou svetlovodnej mušky EasyHit je jej svietivosť. Iba a práve vďaka tomu, ako jasne ide vidieť, umožňuje zamerať sa na cieľ aj keď sa nepozeráte priamo cez mušku. Je to dané vďaka jej skvelej viditeľnosti až z uhla 30 stupňov, čo znamená, že aj keď nie ste práve v dokonalej pozícii, rovnako môžete sledovať a trafiť cieľ. Tak sa môžete po celú dobu 100% venovať letiacemu terču, zatiaľ čo zbraň nahadzujete do správnej roviny smerom k cieľu.

Mušky EasyHit sú tiež osvedčené v prípade silne dominantného jedného (mieriaceho) oká a umožňujú rovnako dobre strieľať mierením oboma očami.

Muška ide skvele vidieť proti oblohe vo dne, perfektne ale vynikne aj proti tmavšiemu pozadiu za svitania a súmraku, kedy bude optické vlákno krásne žiariť.

Mušky sa vyrába vo variante s priemerom optického vlákna 2,5 a 3,00 milimetrov. Niektorí strelci uprednostňujú menší priemer pre väčšiu presnosť, iní väčšie mušky pre ľahšie mierenie a väčšiu viditeľnosť. Vybrať si môžete aj medzi zelenou a oranžovou farbou mušky podľa Vašich preferencií.

 
Parametre:

    priemer 2,5 mm
    2 rôzne farby (UV zelený a UV oranžový)
    Cross Eye Eliminator ™ - umožňuje ľahko strieľať oboma očami aj pri výraznej dominancii jedného oka
    6.0mm / 0.24 "montážne základňa pre maximálnu kompatibilitu

Farba: ZELENÁ

 
Poznámky:

Mušku ľahko nalepíte na šínu brokovnice vďaka vysoko kvalitnej páske 3M, ktorá je súčasťou výrobku. Používaná páska má excelentné vlastnosti priľnavosti s vysokou odolnosťou nízkym aj vysokým teplotám. V prípade potreby je možné mušku ľahko zložiť, prípadne s použitím novej pásky opakovane používať.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: