CX Professional CLP 50 ml - čistenie

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€6,90
€5,75 bez DPH
   
Kód tovaru 02607-101
Značka CX Pro
Kategória Čistiace a konzervačné prostriedky na zbrane
 

CX Professional CLP
- čistiaci prostriedok pre údržbu zbraní
- fľaštička s aplikátorom

CX Professional CLP zlučuje tri základné parametre - 1) Clean - čistí, 2) Lubricate - maže, 3) Preservate - konzervuje. Pre komplexné a profesionálne údržbu zbraní či iných kovových súčastí tak nemusíte používať žiadny iný prostriedok.

CX Professional CLP odstraňuje zvyšky kovov i strelného prachu z projektilov a ďalšie usadeniny prilepené na stenách hlavnej. Prostriedok tiež rozpúšťa predchádzajúce použité konzervačné prostriedky a mazivá. Súčasne nanáša na povrch mikroskopickú vrstvu obsahujúcu mazacie zložky a anti-adhézne prostriedky, ktoré sa starajú o maximálne zníženie trenia medzi pohyblivými časťami zbrane. V neposlednom rade vytvára povrchový neviditeľný mikrofilm účinnú ochranu proti korózii odpudzujúca prach i vodu. Športoví strelci ocenia tenkú ochrannú mikrovrstvu, ktorá prvý výstrel po použití CX Professional CLP ovplyvní iba minimálne. Veľkou výhodou prostriedku je, že zbraň zostáva po zaschnutí úplne suchá a je pripravená k okamžitému bezpečnému použitiu bez nutnosti utieranie. Suchý povrch zbrane je zároveň plusom v prašných podmienkach, keď zbraň zachytáva iba minimálne množstvo prachu a špiny z prostredia. Veľký rozdiel oproti iným prostriedkom spočíva v aplikácii, pretože vďaka účinným mikrovrstvám a vynikajúcim hodnotám vzlínavosti stačí nanášať na ošetrované časti nezvyčajne malé množstvo tekutiny.

Tento výrobok plne zodpovedá americkej špecifikácii MIL-PRF-63460 (MIL-L-63460: "Vojenská špecifikácia pre mazivá, čistiace a konzervačné prostriedky pre zbrane a zbraňové systémy").
parametre: objem 50ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.