Zameriavacia lišta na brokovnicu, EASYHIT

Položka bola vypredaná…
Na dotaz
Kód: 02607-22
Značka: EasyHit
€43,90 €36,58 bez DPH
Kategória: Náhradné diely na brokové zbrane
Položka bola vypredaná…

Zameriavací lišta SightRib posúva rýchlosť a prirodzenosť presnej brokovej streľby zase o kus ďalej. Vaša streľba nebola nikdy tak pohotová a jednoduchá ako s klasickými muškami.
Túto zameriavací lištu ocení každý, kto potrebuje strieľať rýchlo a presne. Asi najdôležitejším prvkom rýchlej úspešnej streľby je správne nahodenie zbrane. Keď stojíte na streleckom stanovišti a zavoláte si o vypustenie asfaltového holuba, máte len zlomok sekundy urobiť to správne.
Inými slovami - nahodiť si zbraň aj s muškou do správnej pozície je absolútne kľúčové pre úspešnú streľbu a to je presne to, čo SightRib pre strelca robí. V priebehu nasadzovania zbrane do správnej pozície dostáva neustále informáciu o tom, či je zbraň v tej spávne pozícii alebo nie. Vo chvíli, keď strelec uvidí ten správny obraz mušky, jediné čo musí urobiť, je stlačiť spúšť.
Zameriavacia lišta SightRib je zameriavaci systém so 100% presnosťou pre bežné vzdialenosti brokovej streľby. S touto lištou budete mať neustálu kontrolu nad vertikálnym aj horizontálnym uhlom hlavne.
Sa zameriavacou lištou SightRib budete po krátkej dobe strieľať ľahko a inštinktívne a zacielenie a streľba sa stanú prirodzenými ako nikdy pred tým.
Lišta samotná je z veľmi odolného materiálu a ako zameriavací systém veľmi stála odolávajúca úderom či nepriaznivým vplyvom počasia. Inštalácia je otázkou minút. V balení nájdete odmasťovaciu handričku pre očistenie šíny brokovnice, následne lištu nalepíte a zbraň je pripravená na použitie.

 Vlastnosti:

    nový koncept rýchlej a intuitívnej streľby
    umožňuje naučenie sa rýchlejšej a presnejšej streľby
    nahodenie zbrane do správnej pozície sa stáva viac automatické a presnejšie

Parametre:

    odolný materiál
    šírka 7.00 mm
    dĺžka 710 mm
    jednoduchá montáž na šínu brokovnice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: